Wraz ze zbliżającymi się wakacjami, nadszedł czas, aby zacząć myśleć o tym, co zamierzamy założyć na naszą następną kolację lub wyjście z przyjaciółmi. Gdy przygotowujemy się do wielkiego wieczoru, może się okazać, że mamy do czynienia z szafą, która jest zagracona ubraniami, które nie były noszone od wieków, lub po prostu nie pasują już. Zanim zaczniesz wyrzucać rzeczy, możesz chcieć rozważyć niektóre z tych wskazówek i sztuczek, aby oczyścić swoją szafę i zorganizować się!

 

  1. Przejrzyj każdy przedmiot – jeden po drugim – i zadaj sobie pytanie, czy używałeś tego przedmiotu w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Jeśli nie, rozważ oddanie go.

 

  1. W przypadku rzeczy, które nie były noszone przez ponad rok, rozważ również pozbycie się ich. (Jest to również czas, aby oddać swoją starą suknię balową)!

 

  1. Wyrzuć wszystko, co już nie pasuje – nie musisz być doskonały, jeśli chodzi o decyzję, jak poradzić sobie z tą kategorią: może zdasz sobie sprawę, że jesteś w porządku trzymając coś wokół, mimo że nie pasuje – ale przynajmniej łatwiej jest oddać rzeczy, które już nie pasują, niż zdecydować, czy coś jest nadal warte trzymania ze względu na wartość sentymentalną. Zobacz więcej interiornews.pl