Nie bez racji mówi się, że jednym z ważniejszych wyznaczników własnego stylu ubierania jest umiejętność właściwego doboru obuwia. Wraz z nakryciem głowy lub modną fryzurą tworzą one niejako ramę postaci. Trendy w modzie potrafią się powtarzać, jednak prawie nigdy modne buty nie są wiernie przekopiowane z poprzednich sezonów. Jakie obuwie będzie modne w sezonie jesienno-zimowym? Co koniecznie trzeba kupić a co z tego co mamy w szafach można jeszcze nosić?

Tak więc modne buty w nadchodzącym sezonie będą inspirowane przeszłością. Pojawi się sporo kształtów nawiązujących do lat dziewięćdziesiątych. Charakterystyczne są tutaj kwadratowe noski. Pojawią się również znane z lat siedemdziesiątych, grube platformy i szerokie słupki. Oddzielnym trendem jest również nieśmiertelna klasyka. Jednak w żadnym wypadku nie mogą to być stare buty odziedziczone po mamie czy babci.

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym oprócz tego co się nosi, istotne jest również jak się nosi. Tak więc u wiodących projektantów pojawiły się modne skarpety, które mają być noszone z każdym rodzajem obuwia, nie wyłączając sandałów i szpilek. Charakterystycznym trendem jest fakt, że modne buty mają być dokładnie w kolorze spodni, spódnicy czy nawet sukienki. Taki trik jest już znany i wiadomo, że świetnie wysmukla sylwetkę. W przyszłym sezonie dodatkowo ozdabiamy buty biżuterią. Na ogół są to kryształki, łańcuchy lub nawet perły. W ten sposób ozdabiane będą przede wszystkim luksusowe szpilki.

Jeśli chodzi o kozaczki, to w nadchodzącym sezonie nieco odchodzi się od stonowanych kolorów na rzecz palety bardziej zwracającej uwagę. Buty mają przyciągać spojrzenia. Tak więc nadchodzi era kolorowych butów. W tym sezonie klasyka będzie mocno odświeżona. Ciekawym akcentem są półbuty w stylu męskim, noszone zarówno do spodni jak też do spódnicy. Tutaj również wystąpią kolory nietypowe – przykładem barwa biała.

Modne buty o zacięciu sportowym to znane z zeszłych sezonów botki. Natomiast obuwie sportowe i przeznaczone na czas relaksu to również ulubione przez wszystkich sneakersy. Pewnym novum jest w tym wypadku zapinanie na rzepy, co czytelnie nawiązuje do lat dziewięćdziesiątych. https://www.twojeobuwie.pl/