Sylwester to czas zabawy i świętowania, ale może to być również czas refleksji i tradycji. Jeśli chcesz rozpocząć ten Nowy Rok z nową tradycją, rozważ ustawienie kilku dekoracji, które z pewnością sprawią, że noc będzie magiczna. Pomyśl tylko o możliwościach! Jeśli chcesz stworzyć nastrój romantyzmu, spróbuj udekorować go świecami lub kwiatami. Lubisz staromodną elegancję? Postaraj się o świeżą sosnę lub ostrokrzew. Ta lista nie jest w żadnym wypadku wyczerpująca – jest mnóstwo różnych dekoracji do wyboru! Ale jeśli czujesz, że utknąłeś, te pięć pomysłów sprawi, że twój dom będzie się czuł świątecznie i pełen życia, gdy zegar wybije północ.

 

1) Świece – Jest coś o świecach, które mówi, “Celebrate!”. Czy w kolacji przy świecach lub na swoim stole z ciastem o północy, świece są doskonałym sposobem, aby zadzwonić w Nowym Roku z klasą i stylem.

 

2) Świeża zieleń – Nic nie mówi o świętowaniu jak konary sosnowe i ostrokrzew! Użyj ich jako centerpieces lub po prostu rozproszyć je wokół domu, aby dodać trochę zieleni do swojej przestrzeni.

 

3) Flety do szampana – Każdy kocha szampana, więc nie zapomnij wypełnić swoje kieliszki przed północą nadchodzi!

Więcej na: joysy.pl