Tworzenie zgranych zespołów, natomiast również budowanie dobrych relacji między ludźmi to zasada kultury organizacyjnej spółki. Przyjemna atmosfera w składzie to jeden z względów, dla których docieramy do pracy, oraz jakie oddziałują na własną motywację. Integracje dla pracowników to nie jedynie przelotna moda, jaka jest wykonywana w największych firmach, jednak przede wszystkim możliwa korzyść dla spółki oraz składnik polityki team building. Natomiast co więcej wielkie urozmaicenie dla własnej powszedniej pracy. Więc, należałoby wiedzieć na czym dokładnie polega integracja oline oraz jakie daje korzyści dla firm.

Czemu wirtualne tworzenie zespołu przez integrację online jest istotne?

Fizyczny dystans połączony z pracą zdalną może błyskawicznie zmienić się w dystans uczuciowy, co z kolei doprowadza do blokady. Natomiast gdy Twoi pracownicy poczują się odgraniczeni, nie będzie im przyjemnie pracować wraz z pozostałymi członkami zespołu! Więc istotne jest, by zrobić odpowiednie miejsce zespołowe, na jakim mogą polegać zatrudnieni zdalni. Funkcjonowania powiązane z budowaniem wirtualnego świata składają się z paru odpowiednio opracowanych taktyk, gier oraz postępowań, jakie mają na celu podniesienie interaktywności interpersonalnej w pracy wirtualnej. Pomoże to Twojemu zespołowi złączyć się ze sobą – wywołując, iż poczują się częścią grupy! Integracja online, to dobre wyjście.

Lasy w słoiu

Lasy w słoiku to doskonale warsztaty nawiązujące do idei „zbalansuj się”. Uczestnicy eventu przed jego działalnością zdobywają od danej organizacji „plik początkowy” obejmujący konieczne produkty oraz sprzęt do wykonania dobrego, prawdziwego dzieła, jakim jest zamknięty las w słoiku. Prowadzenie pełni eventu odbywa się poprzez technikę streamingową. Dużo odpowiednich emocji oraz nauka nowych umiejętności. Doskonały event online dla pań, jednak również dla grup mieszanych.