Książka telefoniczna TP często kojarzy nam się z ogromną książką. Obecnie w dobie cyfryzacji, wiele książek telefonicznych jest przeniesionych do internetowych baz danych. Warto z nich skorzystać, by sprawdzić numer telefonu.

Internetowa książka telefoniczna

Istnieje wiele książek telefonicznych, które działają w Internecie. W celu znalezienia numeru telefonu należy wpisać imię oraz nazwisko osoby, które numer telefonu chcemy poznać. Książka telefoniczna wyszukuje dla nas dane nawet w kilkunastu lokalizacjach, co znacznie szybciej pozwala znaleźć interesujący nas numer telefonu.

Co ciekawe internetowa książka telefoniczna pozwala wyszukiwać informacje o osobach, bez potrzeby rejestracji konta i bez logowania się. Można nawet w kilkadziesiąt sekund wygenerować gotowy raport o danej osobie. Wpisujemy w wyszukiwarkę imię i nazwisko osoby, której numeru szukamy i klikamy „Znajdź numer telefonu”.

Istnieje również możliwość dodawania numerów telefonów, a także adresu firmy, czy adresu zamieszkania, dzięki czemu inni użytkownicy będą mogli łatwo nas wyszukać.

Bardzo pomocną stroną jest serwis ksiazkatelefoniczna.info, która jest zaawansowaną wyszukiwarką numerów telefonów. Dane, które są umieszczane w bazie pochodzą aż z kilkudziesięciu źródeł, w tym z książek telefonicznych, a także płatnych baz danych. Są tam umieszczone również informacje pochodzące z profili internetowych, w tym z kont na Facebooku, VK, Goldenline i innych. Ten serwis pozwala na całkowicie legalne i bezpieczne wyszukiwanie informacji, potrzebnych np. dla rekruterów. To ogromna oszczędność czasu oraz szybka informacja, czy dany numer telefonu jest zastrzeżony, czy też nie. Jeśli numer telefonu nie jest zastrzeżony, możemy łatwo wyszukać go za pomocą właśnie takiego portalu. Taka internetowa książka telefoniczna jest dla nas oszczędnością czasu oraz bardzo dobrze skonstruowaną bazą danych. W bazie znajdują się numery telefonów nie tylko osób prywatnych, ale także firm.

Książka telefoniczna online

Książka telefoniczna online to świetne źródło informacji, znacznie łatwiejsze w użytkowaniu niż tradycyjna książka telefoniczna TP. Bazy danych są na bieżąco aktualizowane, również o adresy oraz miejscowości, w których mieszka właściciel numeru. Łatwość wyszukiwania numerów nawet w kilkadziesiąt sekund bez logowania jest ogromnym ułatwieniem. Nie musimy posiadać również konta Google, by móc z niej korzystać. Książka telefoniczna internetowa jest dostępna również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon, czy tablet. Można również wyszukiwać danych w domowym zaciszu, za pomocą komputera stacjonarnego, czy laptopa. Co ważne, osoba której numer telefonu szukamy nie wie, że jej imię i nazwisko jest wpisywane w wyszukiwarkę strony. Warto korzystać z tego narzędzia choćby w trakcie szukania kontaktu do interesującej nas firmy, która jeszcze nie posiada własnej strony www. W Internecie znajduje się wiele takich baz danych, które na pewno pomogą nam w wyszukaniu numeru telefonu oraz adresu.

Leave a Reply