Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest sprawdzenie aranżacji pokoju w hotelu. Jeśli masz wybór, gdzie dokładnie chcesz swoje łóżko w pokoju, wybierz miejsce, gdzie są okna. Okna wpuszczają naturalne światło, które sprawi, że pokój poczuje się cieplejszy i bardziej zachęcający.

Jeżeli ty no masz wybór dokąd twój łóżko kończy być, no fret! Nadal możesz zaaranżować rzeczy tak, abyś czuł się jak w domu. Przynieś zdjęcia przyjaciół i rodziny, które mogą stanowić źródło pocieszenia, gdy czujesz się samotny. Przynieś wszelkie rzeczy osobiste, które sprawiają, że czujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Umieść swój bagaż w takim miejscu, aby nie przeszkadzał i nie stwarzał zagrożenia w podróży. Zawsze pamiętaj o rozpakowaniu najpotrzebniejszych rzeczy, aby w razie potrzeby łatwo było je znaleźć.

Nie wahaj się poprosić o dodatkowe poduszki i koce, jeśli nie ma ich wystarczająco dużo. Poproś o dodatkowe ręczniki, jeśli twoje są coraz bardziej zużyte lub brudne i wymagają wymiany! Więcej informacji znajdziesz na dreamyhouse.pl.