Masz wrażenie, że tracisz kontrolę nad własnym biznesem? W sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy na temat Twojego przedsiębiorstwa? Jeśli ciągle zadajesz sobie pytania, w jaki sposób poprawić swój wizerunek oraz jak reklamować firmę – ten wpis może okazać się rozwiązaniem wszystkich Twoich bolączek.

Zadowolenie klienta jest jednym z najważniejszych elementów, wpływających na sposób postrzegania marki przez szerokie grono odbiorców, bo to właśnie klient opisuje swoje przeżycia związane z firmą w Internecie. A wiadomo – opinie dostępne są dla każdego. Jeśli jest więcej negatywnych, pojawia się problem, który nawet może doprowadzić do braku zainteresowania usługami marki.

Jak reklamować firmę? Przede wszystkim starać się, by wszelkie działania były wykonywane na najwyższym szczeblu. Profesjonalne podejście do konsumenta to całkowity fundament budowania pozytywnego wizerunku. Jednak nawet w sytuacji, gdy zadowolenie klienta postawione jest na pierwszym miejscu, może to nie wystarczyć.

Konkurencja nigdy nie śpi, a każdy przedsiębiorca chce, by jego oferta była uznana za najlepszą. Jak sprawdzić preferencje klientów oraz ich opinie na temat firmy? Ankieta zadowolenia jest idealnym rozwiązaniem, ukazującym odpowiedzi na najbardziej trapiące pytania. Jej wykonanie nie jest trudne, zwłaszcza z odpowiednią aplikacją – np. nowopowstałym i nowatorskim narzędziem Fixback https://fixback.pl/ .

Jeśli chcesz poznać aspiracje swoich klientów, ankieta zadowolenia skutecznie Ci w tym pomoże. Wystarczy wiedzieć, jakie pytania chcemy zadać (mogą dotyczyć m.in. obsługi, konkretnych produktów, usług, czy kwestii wizualnych). Odpowiedzi są natomiast podstawą do wprowadzenia (oczywiście, jeśli to konieczne) należytych zmian.

Rekomendacje są potrzebne i często motywują konsumentów do skorzystania z tej, a nie innej oferty. Platforma Fixback nie tylko daje możliwość generowania jakościowego kwestionariusza, jakim jest ankieta zadowolenia, ale również pozwala zdobywać więcej pozytywnych opinii w Internecie.

Wystarczy zeskanować telefonem kod QR i wypełnić ankietę, a przychylne referencje trafią na wybrane social media, natomiast negatywne pozostaną jedynie do weryfikacji. Pozwól poznać się od jak najlepszej strony, zdobywając pozytywne opinie w sieci. Udoskonalaj swój biznes oraz dbaj o zadowolenie klienta razem z Fixback.