Jeśli masz małą spółkę, zamierzasz kupować nowe auto znanej firmy oraz myślisz, iż w salonie zawsze przepłacisz, zainteresuj się propozycją brokerów. Ich ogłoszenia odnajdziesz na znanych portalach, szczególnie kiedy klikniesz, iż interesują Cię jedynie nowe samochody. Brokerzy przyciągają samochodami tańszymi aniżeli w salonach – o kilkanaście natomiast choćby o przeszło 20%. Wielokrotnie ogłoszenia dotyczą aut drogich oraz niezwykle kosztownych, takich firm jak Aston Martin, Bentley, Land Rover lub Porsche.

Czym naprawdę zajmuje się broker samochodowy?

Na to pytanie nie wszyscy znają odpowiedź, więc wyjaśniamy: broker samochodowy to podmiot, jaki osobiście sprowadza nowe auta od zewnętrznych pośredników czy współdziała z importerem samochodowym konkretnej firmy, natomiast potem oferuje je po zdecydowanie mniejszej stawce w kraju wykonywanej działalności. Brokerzy samochodowi nierzadko nie są związani ani z autoryzowanymi salonami sprzedaży konkretnego wytwórcy, ani z krajowymi importerami. Wszystkie funkcjonowania podejmują we własnym obszarze, co pozwoli na duże zmniejszenie marży.

Czemu akurat broker samochodowy?

Zakup nowego pojazdu nie jest wcale prostym zadaniem, jednak z auto brokerem, jest to rzeczywiście łatwe. Jednak po kolei. Rozpocznijmy od tego, iż nowe auto możesz kupować na dwa sposoby – u pośrednika czy oczywiście u brokera. Natomiast to broker samochodowy da Ci nowe auto taniej https://carsset.pl/ . Zakup nowego pojazdu u brokera powoduje, iż masz najdoskonalszą propozycję cenową na własny odpowiedni samochód. Broker samochodowy ma kontakty, relacje przede wszystkim z międzynarodowymi dealerami (jednak także z polskimi).