Co masz ochotę robić na wakacjach? Jeśli “bycie na plaży” jest twoją odpowiedzią, to prawdopodobnie będziesz chciał być w wodzie w pewnym momencie podczas podróży. Ale jak to jest, kiedy skończysz pływać przez cały dzień i zdecydujesz się na relaks?

Dla tych z nas, którzy nie przepadają za surfingiem czy boogie boardingiem, jest mnóstwo innych rozrywek. Najbardziej popularne sporty plażowe obejmują:

1) Frisbee Golf: Możesz łatwo znaleźć pola golfowe Frisbee w większości obszarów kurortów. Frisbee golf jest super prosty i doskonały sposób na spędzenie popołudnia z przyjaciółmi. Jest to świetny sposób, aby uzyskać trochę ćwiczeń i mieć wybuch w słońcu!

2) Siatkówka plażowa: Podobna koncepcja do frisbee golfa, ale przynosi nowe wyzwania, takie jak aktywność fizyczna (zwłaszcza jeśli grasz konkurencyjnie). Twój zespół będzie musiał strategizować i wykonywać, aby wygrać!

3) Siatkówka na piasku: Bardziej konkurencyjna wersja siatkówki niż jej odpowiednik na trawie. Ten sport wymaga dużo biegania, więc upewnij się, że jesteś fizycznie przygotowany wcześniej!

4) Beach soccer: Wariant piłki nożnej rozgrywany na piasku. Gra się podobnie jak zwykła piłka nożna, ale z kilkoma wyjątkami.

Więcej dowiesz się na: desporto.pl